Ceny právních služeb

 Ceny právních služeb se odvíjí především od jejich náročnosti (právní, časové), odpovědnosti advokáta a dalších aspektů případu a poměrů klienta.

 Nejčastěji je s klienty sjednána odměna časová. Odměna advokáta se za hodinu práce činí dle náročnosti 1.500 až 2 000Kč. V případě jednodušších úkonů nebo právních porad, které trvají kratší dobu, lze cenu právních služeb sjednat i nižší. Předpokládaná výše odměny za celý případ a časová náročnost případu je klientovi sdělena předem.

 Odměnu lze sjednat i jiným způsobem (podle počtu vykonaných úkonů, podle úspěchu ve věci, pevnou cenou za celý případ, aj).

 Při vymáhání pohledávek po solventním dlužníkovi lze dohodnout bez placení zálohy advokátovi (úhrada pouze na nutné výdaje), odměnu si advokátní kancelář vymáhá přímo po dlužníkovi.

První porada do 20 minut za účelem  seznámení se s případem je zdarma. Posouzení Vašeho nároku lze provést i on-line po zaslání podkladů. V případě rozsáhlejšího případu je první porada (20 – 60 minut) účtována částkou 1.000,–Kč.

 Zajímá-li Vás odměna advokáta za celý případ, neváhejte mě kontaktovat na email: liska@akliska.cz nebo na mobil: +420 777 000 631. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.

Přesunout se na začátek